Kim jesteśmy?

Jesteśmy ASD Systems – działamy od 2014 roku. Naszą misją jest nieustannie dążenie do doskonalenia naszych produktów, by stać się liderem na rynku automatów vendingowych.

Od samego początku powstania naszej firmy naszym celem jest optymalizacja gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwach. To wszystko za sprawą autorskich, w pełni zautomatyzowanych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Co sprawia, że warto z nami współpracować?

Automat vendingowy, połączony ze zintegrowanym systemem dystrybucji (aplikacją IDS) pozwala na bardziej 

efektywne zarządzanie gospodarką magazynową, a także procesami zachodzącymi w firmie.

Magazyn pod kontrolą

Ograniczenie zapasów magazynowych i dokładny monitoring przepływów produktów. Gospodarka magazynowa jest wydajniejsza.

nawet do 50% Oszczędności

Dzięki pełnej kontroli pobrań z urządzenia vendingowego i możliwości ustalania limitów odrębnie dla każdego pracownika

dedykowana aplikacja ids

Zintegrowany system zarządzający automatem (IDS), dostępny dla uprawnionego użytkownika z każdego miejsca, z każdego urządzenia z dostępem do Internetu

Jeżeli automat vendingowy dozna usterki, realizujemy serwis w przeciągu max. 12 godzin od chwili stwierdzenia konieczności naprawy (w wybranych krajach Europy)

Natychmiastowe raporty

Możliwość tworzenia zestawień użytecznych dla działu zakupów, służby BHP, controllingu i księgowości

Całodobowa praca

Automat vendingowy pracuje niezależnie  – produkty są dostępne niezależnie od godzin pracy magazynu

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

PREZES ZARZĄDU

Maciej Dudys

Prezes zarządu

m.dudys@asdsystems.pl

Członek zarządu

Hubert Wróblewski

Członek zarządu

h.wroblewski@asdsystems.pl

Dział handlowy

Radosław Siejka

Dyrektor działu handlowego

r.siejka@asdsystems.pl

sales

Sebastian Domagała

Product / Sales Manager

s.domagala@asdsystems.pl

SALES

Florian Verbrugge

Product / Sales Manager

f.verbrugge@asdsystems.pl

Development

Jacek Cader

Business Development Manager

j.cader@asdsystems.pl

DEVELopment

Mesut Bayezit

Business Development Manager

m.bayezit@asdsystems.pl

DEVELOPMENT

Błażej Chrapek

Business Development Manager

b.chrapek@asdsystems.pl

Development

Ireneusz Pawełek

Business Development Manager

i.pawelek@asdsystems.pl

DEVELopment

Paweł Witkowski

Business Development Manager

p.witkowski@asdsystems.pl

DEVELOPMENT

Natalia Cukier

Business Development Manager

n.cukier@asdsystems.de

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Produkt dodany do porównania.