Business Development Manager

Sprzedaż produktów oraz usług Firmy - rynek krajowy/rynek europejski

Twoje przyszłe obowiązki:

  poszukiwania oraz spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi poza granicami kraju

  sprzedaż produktów oraz usług Firmy

  przeprowadzanie szkoleń z zakresu działania automatów oraz dedykowanej aplikacji IDS

  rozwój i opieka nad realizowanymi projektami

  reprezentacja firmy podczas zewnętrznych wydarzeń oraz eventów branżowych

Od Ciebie oczekujemy...

Min. dwuletnie doświadczenie w pracy w obsłudze klienta
Biegła znajomość języka angielskiego
Znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem (preferowane języki czeski, niemiecki lub rosyjski)
Gotowość do częstych podróży służbowych
Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z Klientem
Samodzielność w działaniu oraz zdolność organizacji pracy własnej
Zaangażowanie i proaktywna postawa
Komunikatywność i wysoka kultura osobista
Czynne prawo jazdy kat. B

...w zamian oferujemy

Stabilną pracę w przyjaznym środowisku

Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

Wyjazdy zagraniczne

Szkolenia wewnętrzne, w tym szkolenie wstępne

Niezbędne narzędzia pracy

Wiele ciekawych wyzwań i możliwość rozwoju

Zdecydowany? Skontatkuj się z nami