Konsultant Helpdesk

Zdalne wsparcie serwisantów oraz partnerów biznesowych.

Twoje przyszłe obowiązki:

  wsparcie użytkowników w zakresie produkowanego sprzętu i dedykowanego oprogramowania

  zdalne wsparcie serwisantów oraz partnerów biznesowych

  rejestracja zgłoszeń telefonicznych oraz mailowych i tworzenie zleceń dla techników

  diagnozowanie i rozwiązywanie problemów aplikacyjnych i sprzętowych

  tworzenie dokumentacji wdrażanych rozwiązań

Od Ciebie oczekujemy...

Znajomości języka angielskego na poziomie min. komunikatywnym - w mowie i piśmie
Znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem (język niemiecki, czeski, rosyjski)
Umiejętności organizacji własnej pracy oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji
Dyspozycyjności, zaangażowania, komunikatywności i wysokiej kultury osobistej

...w zamian oferujemy

Stabilną pracę w przyjaznym środowisku

Szkolenia wewnętrzne, w tym szkolenie wstępne

Wiele ciekawych wyzwań i możliwość rozwoju

Zdecydowany? Skontatkuj się z nami