Programista C++/QT

Rozwój i utrzymanie oprogramowania dla elektronicznych systemów kontroli i sterowania

Twoje przyszłe obowiązki:

  pisanie skryptów w Python

  korzystanie z systemu wersjonowania kodu GIT oraz preferowanie technologii IT

  budowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Od Ciebie oczekujemy...

Biegłej znajomości języka angielskiego, mile widziany poziom B1/B2
Wykształcenia wyższego technicznego: kierunek informatyka lub pokrewny
Znajomości języka programowania obiektowego (C++)
Znajomości QT
Rzetelności, skrupulatności oraz dobrej organizacji czasu pracy
Umiejętności pracy w zespole

...w zamian oferujemy

Stabilną pracę w przyjaznym środowisku

Szkolenia wewnętrzne, w tym szkolenie wstępne

Wiele ciekawych wyzwań i możliwość rozwoju

Zdecydowany? Skontatkuj się z nami